Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Комунальний заклад ясла-садок «Синичка»

Ленінської селищної ради   міста Свердловська  Луганської області.

Колектив однодумців  сформував і розробив  власні пріоритети  виховної та освітньої діяльності, перспективні завдання розвитку дошкільного закладу до 2017 року за комплексною програмою «Пізнай себе, пізнай світ».

Дана програма передбачає:

-  Об’єднання загальною метою, складом освіти, педагогічним процесом дошкільний заклад, родину, школу, громад кість.

Завдання програми:

1.     Охорона і укріплення психофізичного здоров’я  дитини.

2.     Формування творчої особистості дитини через різноманітні види діяльності в залежності від творчого потенціалу педагога, здоров’я і здібностей дитини і запитів батьків.

3.     Визнання  ролі особистості дорослого; відповідальність за кінцевий результат і якість надання  освітніх послуг.

4.     Підняття соціального статусу і ролі я/с «Синичка» в районі, місці, селищі.

Рік заснування дошкільного закладу: 1974 р.

Проектна потужність: 45 дітей.

Завідувач ДНЗ: Фокіна Тамара Василівна,

перебуває на посаді з 02. 06.2003р.

педагогічний стаж:  18років

Освіта: вища спеціальна.

Дошкільне виховання. Практична психологія.

Контактний телефон :0997458725

Дошкільний заклад за типом комбінований,

в якому функціонують 4 групи,

списковий  склад 66 дітей.

За багато років плідної педагогічної діяльності в комунальному закладі  я/с «Синичка» Ленінської селищної ради створено свій стиль, традиції та особливості організації освітньо – виховного процесу, який визначає життя дорослих та дітей.
Освітній простір в “Синичці” будується з урахуванням особливих принципів взаємності, партнерства і успішності кожного в спільній справі:
·                    Все що ми робимо, ми робимо для дітей. Єдність виховання і розвитку дитини в навчальному процесі з урахування вікових та індивідуальних особливостей.
·                    Ми – єдина команда. Створення морально-психологічного клімату в колективі, за яким відчувається стиль педагогічної людяності і доброзичливості. “Якомога більше поваги до людини, якомога більше вимогливості до неї”;
·                    Ми – професіонали. Прагнення бути кращими серед кращих, що уособлює авторитет колективу в навколишньому мікросередовищі.
·                    Досконалість – наша мета. Постійне самовдосконалення в усіх напрямках життя,  яке найповніше відповідає проблемам і вимогам сучасності;
·                    Батьки – наші партнери і однодумці. Спільність педагогічного і батьківського колективів, побудована на взаєморозумінні і довірі в  досягненні єдиної мети – вихованні, корекції та зміцненні психічного та фізичного здоров’я дитини.
·                    Формування свідомості особистості. Поступове перетворення вихованця з об’єкта пасивного сприйняття на суб’єкт активного самовиховання.
Дошкільний заклад здійснює соціально – педагогічний патронат сімей, з метою забезпечення умов для здобуття дошкільної освіти та надання консультативної допомоги  батькам у вихованні дітей.